GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Luktdosa + kopp 4285004
nr 428 5004
Luktdosa + kopp
1800-tal, lagningar och slitage, dosans höjd: ca 17 cm. Kopp med fat höjd 10 cm
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 18 september 2006
200 kr
200 kr
500 kr
300 kr
500 kr